Ile kosztuje program?

Program kosztuje 111 pln, jednak czasami można trafić na promocje lub zniżki. Zakup po niższej cenie nie ma wpływu na funkcje programu.

Czy aktualizacje są darmowe?

WebEmailHunter jest cały czas rozwijany i jego aktualizacje są bezpłatne. W przyszłości będą one prawdopodobnie płatne, ale tylko dla nowych użytkowników. W przypadku zakupu programu teraz, aktualizacje będą dożywotnio dostępne za darmo.

Dlaczego w okienku logu pojawia się informacja "Timeout"?

Jeżeli taka informacja pojawia się to oznacza, że zapytanie wysyłane do serwera trwa zbyt długo i jest przerywane. Może się tak dziać z powodu:

- obciążonego serwera lub serwera proxy
- Otwartej zbyt dużej ilości wątków

Aby uniknąć timeoutów należy zmniejszyć ilość wątków, zmienić serwer na którym jest webemailhunter lub zmienić serwer proxy na inny.

W jakich środowiskach może działać WebEmailHunter?

WebEmailHunter potrafi działać lokalnie (tak jak każdy program komputerow) oraz zdalnie na serwerze wyposażonym w obsługe php5. Lokalnie używa wbudowanego miniserwera, który działa na takich systemach jak Windows XP/Vista/7/8. Pod systemami z rodziny linux WebEmailHunter również może działać ale wymaga to zainstalowania apache i php5.

Czy WebEmailHunter obciąża serwer?

WebEmailHunter został tak napisany, żeby optymalnie wykorzystywał zasoby. Obciążenie zależy od ilości wątków, z których korzysta program. Wątek można przedstawić jako jednego użytkownika aktywnie przeglądającego daną stronę.

Czy jest wersja demo programu WebEmailHunter?

Tak, wersja demo jest dostępna, jednak nie jest ona wystawiona publicznie. Jest dostęna dla osób zainteresowanych zakupem. Należy napisać e-mail na adres który jest w zakładce kontakt, żeby ją otrzymać.