Długo oczekiwana wersja 0.5.0

29.03.2015 | Admin

Wydana została długo oczekiwana wersja 0.5.0 rozwiązująca wiele dotychczasowych problemów, głównie związanych z użyciem proxy, które są konieczne przy przeszukiwaniu pkt i pf.
W tej wersji została zmieniona logika działania programu, zarządzanie danymi oraz wątkami została przeniesiona z przeglądarki do poziomu serwera. Dzięki czemu jest szybsze oraz bardziej odporne na błędy. Gromadzone dane są zapisywane do bazy, przez co nie zostaną utracone w przypadku problemów technicznych. Dodany został też wysuwany panel ustawień, który pozwoli na szybki dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji.

Nowy serwer oraz poprawki odnośnie panoramy firm

02.02.2014 | Admin

Serwer jednak wczoraj przestał świadczyć usługi zgodnie z pesymistycznym planem. Dlatego wszystko zostało przeniesione na nowy serwer, który już wcześniej zakupiony, czekał na taką okoliczność. Cała operacja przebiegła prawidłowo. Serwer jest szybszy i już w pełni przeze mnie zarządzany :)

Wydana została poprawkowa wersja programu, aktualizująca parser (funkcję, która odpowiada za przetwarzanie danych) panoramy firm. Postanowiłem wprowadzić też trochę zmodyfikowaną numeracje wersji. Od teraz wersje różniące się, tylko literką na końcu aktualizują obsługę serwerów.

Możliwa zmiana serwera

15.01.2014 | Admin

30 stycznia serwer, którego używa WebEmailHunter i na którym istnieje panel klient może przestać świadczyć usługi. Nie jest to jeszcze pewne ale prawdopodobne. Dlatego w takim wypadku wszystko będzie musiało zostać przeniesione na nowy serwer. Dołożę wszelkich starań, aby zostało to zrobione "gładko" i bez dłuższych przerw technicznych. Jednak, w tym okresie szczególnie po tym dniu, proszę przygotować się na ewentualne problemy z działaniem programu.

WebEmailHunter 0.4.7 wydany

06.12.2013 | Admin

Nowa wersja poprawia wyszukiwanie w pkt, które przestało działać z powodu zmian na ich stronie. Poprawione zostało również wyświetlanie raportów oraz zostały usunięte niektóre typy user-agentów powodujące błędy.

WebEmailHunter 0.4.6 wydany

03.11.2013 | Admin

W tej wersji poprawiono błąd związany z panoramą firm, dodano ograniczenie pobierania linków przypadających na jedną stronę oraz zoptymalizowano kod html interfejsu programu.

WebEmailHunter 0.4.5 wydany

25.10.2013 | Admin

Długo oczekiwana wersja 0.4.5 programu została opublikowana. Można już pobrać aktualizację. Prace nad tą wersją trwały długo z wielu powodów, ale najważniejszym z nich jest spora ilość unowocześnień jakie zostały wprowadzone. Zmiany dotknęły też w dużej mierze interfejsu, który musiał zostać przebudowany, aby w przejrzysty sposób pomieścić nowe funkcje. Szczegóły zmian można zobaczyć w zakładce changelog.

WebEmailHunter 0.4.4 wydany

09.06.2013 | Admin

Dzisiaj została wydana aktualizacja WebEmailHuntera. W tej wersji została wprowadzona funkcja przeszukiwania konkretnej strony w poszukiwaniu na niej i jej podstronach adresów email. Więcej informacji znajduje się w zakładce ChangeLog.

WebEmailHunter 0.4.3 wydany

19.02.2013 | Admin

W tej wersji został poprawiony błąd 452. Błąd ten powodowany był przez parser, który nie radził sobie z pewnym typem białych znaków. Poprawione zostało również parsowanie adresów z googla.

WebEmailHunter 0.4.2 wydany

19.02.2013 | Admin

Został wydana kolejna wersja WebEmailHuntera, o zmianach można przeczytać klikając na zakładkę ChangeLog. Można ją pobrać wchodząc do panelu klienta. Uwaga panel jest jeszcze w wersji beta.

Nowa funkcja panelu klienta

11.02.2013 | Admin

Został uruchomiona funkcja w panelu, dzięki której każdy z klientów będzie miał możliwość samodzielnego pobrania najowszej wersji WebEmailHuntera.

Start

07.02.2013 | Admin

Strona programu WebEmailHunter wystartowała